ÖRDEK GİBİ YÜRÜYORUM :)

Eylül 13, 2012
2 gün önce doktorumuzun "artık yürüyüşün değişebilir" demesine "yoo bir sorun yok" dememeliydim. 
Galiba yavaştan paytak paytak ÖRDEK gibi yürümeye başlıyorum  :S


Bugün ilk kez karnımın alt kısmında yürürken ağırlık hissetmeye başladım. Bu da yürüyüşüme yansıyor olsa gerek. Otururken ya da sabit dururken rahatsız eden birşey olmasa da adım atmaya başladığım anda alt tarafa doğru baskı yapan bir şey var sanki...Sanki derken? Baskı yapan benim minik kuzumun artık çok da minik olmayan kafası olabilir mi acaba? ;) 2. haftadan beri olan pozisyonu değişmedi ve şuan da hala bu pozisyonda:


Galiba "senin karnın biraz aşağı inmiş" demeleri de bu yüzden etrafımdakilerin.

Bir de hareketleri hala aynı derecede de olsa sanırım artık dönemiyor minik ahtapotum içimde. Vurma, itme şeklinde hareketlerinin yerini devamlı büyük küçük dalgalanmaları aldı. Karnım armut gibi, yok yok yer elması gibi epey şekil değiştirip yamuk yumuk bir hal alıyor.

Kimse yamru yumru halimi görmesin diye karnımı el ve kollarımla kapatmaya ya da elbisemi çekiştirerek havada tutmaya başladım :)

BUNLARI OKUMAK İSTEYEBİLİRSİN

1 YORUM

  1. Saçmalama ya... Ben herkes görsün istiyordum göbeğimin o halini. Senin içinde bir melek var ve onu her an her koşulda göstermelisin. Bir kadın ömründe kaç defa bu güzelliği yaşayabilir?!
    Öpüyorum göbeğinden :P

    YanıtlaSil

FACEBOOK

İLETİŞİM

Ad

E-posta *

Mesaj *

Translate