DOĞUM GÜNÜMDE BEBEK KEYFİ!

Nisan 09, 2012
Miniğim;

Bu sefer hem senin hem de kendim için yazmak istedim. 6 Nisan doğum günümdü ve anladım ki artık ben doğum günlerimde hiç yalnız değilim. Önceden de zaten tek başıma kutlamıyodum bu günü, yanlış anlatmayım :) En başta canımın içi kardeşim, ailem, sevdiklerim her daim yanımdaydı. Ama bu farklı, iki kişi tek bedende, aynı nefes, aynı gelecek, ortak istekler ve temenniler...İlk defa iki kişilik kutladım bugünü ben, hediyelerim iki kişilik, dileklerim iki kişilik, sevdiklerimin dilekleri iki kişilik...

Çok sevdiğim ve seni ilk bilen, senle beni yalnız bırakmayan arkadaşlarım bize güzel bir yemek ve pasta yedirdiler. Sonra da babanla benim bayıldığımız, içini yavaş yavaş gün ve gün dolduracağımız, eminim ki ilerde senin de çok severek okuyacağın hediyemizi "bebek güncesi"ni verdiler. Canımız ailelerimiz tüm hediyelerini seni düşünerek almışlar: Bol eşofmanlar, bol elbiseler (düğünlerde bile giyecek şık hamile elbisem var artık), pasta ve benim bu ara deli gibi istediğim ot yemekleri ve otlu börekler :) Ama en sevdiğim sıcacık mis gibi anne baba kokusu hem de bol öpücüklerle...Seni bilen birkaç yakın dostum arayarak sana ve bana çok güzel dileklerini ilettiler. Senle de konuşup tüm bunları söylememi istediler, o an okşadım seni ki henüz o minik kulaklarınla duyamazsın ama yumuşacık teninle belki hissedersin diye...Diğer arkadaşlarım, en yakınlarımdaki dostlarıma da o gün beni aradıklarında sürpriz yaparak söyledim ve telefonun diğer ucunda zıpladıklarını hissettim sevinçten. İsim isim söylesem atlarım birini sonra üzülürüm diye korkuyorum, onlar kendilerini biliyorlar sen de onlarla aramıza katılır katılmaz tanışıcaksın. Hepsi teyzelerin, dayıların, ailen...Hepsi çok değerli, çok kıymetli benim hayatımda!Yalnız biri var ki, onun değerine paha biçilemez. Öyle sevgi dolu öyle aşkla dolu ki bana, öyle seviyor öyle istiyor ki seni, öyle heyecanlı öyle yerinde duramayan öyle kıpır kıpır ki senin gibi...Bana her daim hissettirdiği  aşkı, benim için her zaman en iyisini en güzelini düşünüp bana mükemmel bir hayat sunma isteği; şimdi ise seninle bana aynı ve daha da fazlasını, daha da güzelini, daha da iyisini verme isteği olan baban. Benim biriciğim, hayatım, parçam, nefesim!

Doğum günümde de senle beni Foça'ya götürdü. Çooook güzel, bizim çok sevdiğimiz, huzur bulduğumuz yerlerden biri. En yakın en güzel tatil kaçamaklarımızdan birisi. Daha karnımda küçücükken beraber gittik ve şimdiden oradaki arkadaşlarımıza, tanıdıklarımıza seni doğduktan sonra da getirmenin sözünü verdik. Herkes meraklı, herkes sevinçli, herkes seni düşünüyo burda...Herkes güzel haberlerini bekliyo miniciğim. İnşallah senle tekrar tekrar oraya ve heryere gidip şimdiden babanla hayalini kurduğumuz üçümüzün dahil olduğu planlarımızı gerçekleştiricez.


En güzel, en küçük, en kıymetli hediyemsin sen. Teşekkür ederim bebeğim!

BUNLARI OKUMAK İSTEYEBİLİRSİN

0 YORUM